İstanbul Metrobüs Durakları

İstanbul Metrobüs Durakları Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.5 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Raptiye Yazılım
İstanbul Metrobüs Durakları uygulaması ile Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinden tüm metrobüs duraklarını görebilir ve yolculuğunuz sırasında takip edebilirsiniz.

İstanbul Metrobüs Durakları uygulaması ile Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinden tüm metrobüs duraklarını görebilir ve yolculuğunuz sırasında takip edebilirsiniz.

İstanbul'un tüm yükünü taşıyan metrobüsler, güzergahları üzerinde yaklaşık olarak minimum 30 durakta duruyor. Ancak İstanbul'da yaşayanlar da dahil olmak üzere bir çoğumuz bu durakları takip etmekte zorlanıyoruz.

Bu problemi düşünerek Raptiye Yazılım, İstanbul Metrobüs Durakları uygulamasını geliştirdi ve Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu.

Uygulamayı kullanarak hangi metrobüsün ne yöne doğru gideceğini ve güzergah üzerinde bulunan durakları görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde; 34, 34A, 34B, 34C, 34G, 34T, 34Z, 34AS ve 34BZ numaralı metrobüslerin durak bilgisi bulunuyor.

Aynı zamanda; Tüyap, Hadımköy, Cumhuriyet Mahallesi, Beylikdüzü Belediye, Beylikdüzü, Güzelyurt, Haramidere, Haramidere Sanayi, Saadetdere Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa, Cihangir - Üniversite Mahallesi, Avcılar Kampüs, Şükrübey, İBB Sosyal Tesisler, Küçükçekmece, Cennet Mahallesi, Florya, Beşyol, Sefaköy, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, İncirli, Zeytinburnu, Merter, Cevizlibağ, Topkapı, Bayrampaşa(Maltepe), Edirnekapı, Ayvansaray, Halıcıoğlu, Okmeydanı, Darülaceze, Okmeydanı Hastane, Çağlayan , Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Boğaziçi Köprüsü, Burhaniye, Altunizade, Acıbadem, Uzunçayır, Fikirtepe, Söğütlüçeşme duraklarına hangi metrobüslerin uğradığı bilgisi de bulunmaktadır.

Sadece tek bir dokunuşla tüm metrobüs güzergahları ve duraklarına ulaşabileceğiniz, minimum reklam ile kullanıcısına pratik kullanım deneyimi sunan İstanbul Metrobüs Durakları uygulaması İstanbulluların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

İstanbul Metrobüs Durakları indir